Potrzebujesz pomocy? 509 681 943

Twój koszyk jest pusty!

Wysyłka książek w 24 godziny

14 dni na zwrot zakupionych książek

Kilka słów o naszym Antykwariacie

Miło nam, że odwiedziłeś nasz Antykwariat !

Antykwariat Nova Sarmatia mieści się w Krynkach, niewielkim miasteczku na Białostocczyźnie.

Chcący nas odwiedzić, powinni, jadąc z Białegostoku drogą na Supraśl, minąć go i podążać dalej wygodną szosą przez lasy, by po około czterdziestu kilometrach wjechać wprost na największe rondo w Polsce (niegdyś krynczański rynek): przy zjeździe na Kruszyniany, zaraz po lewej stronie, ujrzą nasz sklepik, mieszczący się w drewnianym, pożydowskim pawiloniku (nieżyczliwi rzekliby: baraczku).

Przed antykwariatem znajduje się obszerny plac, na którym śmiało można parkować.
Od 1 kwietnia do 30 września sklep nasz jest otwarty w godzinach 11.00 – 16.00 w dni powszednie i 11.00 – 15.00 w niedziele. Poza tym sezonem zastaną nas Państwo na miejscu od 11.30 do 15.00, od poniedziałku do soboty.

W naszym antykwariacie znajdziecie pastwo specjalistyczne książki humanistyczne (filozofia, socjologia, politologia, psychologia, historia, etnografia, historia sztuki), klasykę literatury pięknej (poezja i proza), literaturę popularną (sensacja, horror), płyty winylowe, mapy, nuty, pocztówki, czasem zabytkowe dokumenty i ciekawostki lokalne, a także dobrą radę odnośnie zwiedzania okolicy, ciekawą rozmowę i dobry humor. Prosimy tylko nie zalecać się do bukinistki, bo nie lubi i zbywa ciętą ripostą.


Zapłać wygodnie on-line

alenadruk.pl